parallax background

جاوید سیر مجری مستقیم تور های مشهد  02144255833


تور مشهد

مشهد مقدس یکی از مهم‌ترین شهرهای گردشگرپذیر در ایران است، از این رو تور مشهد یکی از پرطرفدارترین تورهای برگزار شده در ایران است. آژانس جاوید سیر برگزار کننده تورهای مشهد مسافران را در یافتن بهترین آفر تور مشهد و تور لحظه آخری مشهد یاری می‌کند.

درباره مشهد درباره تور های داخلی پرواز سیستمی و چارتری کدام ایرلاین ، کدام ترمینال فرودگاه مهرآباد ؟

 

 

 

مشهد، فانوس ساحل بی انتهای عرش

قلب تپنده ایران
فضایی پر از معنویت و احساس
فضایی که به محض ورود به آن، احساس سبک بالی و آرامش را به شما هدیه می دهد.

تنوع تور مشهد با هواپیما و همچنین تور مشهد با قطار، آنقدر می باشد که هر زمان اراده کنید به راحتی می توانید یک تور مناسب برای سفر انتخاب کنید. جاذبه های گردشگری متنوع در شهر مشهد که برای هر گردشگر داخلی و خارجی جذاب می باشد، فرصتی مناسب برای سیاحت و زیارت را فراهم می آورد. این شهر با وسعتی بالغ بر  ۳۲۸ کیلومترمربع، به خاطر معنویت بی حد و حصر ظاهری و باطنی اش به یکی از بزرگترین قطب های گردشگری فرهنگی و مذهبی ایران تبدیل شده است.
حرم مطهر امام رضا (ع) به عنوان بزرگترین مسجد جهان اسلام و همچنین با ظرفیت .  و ابعاد بزرگ، سالانه پذیرای حدود بیست و پنج میلیون نفر خصوصا مسلمانان و شیعیان جهان می باشد.
معماری زنده و منحصر به فرد این مجموعه عظیم و با شکوه، مشهد را به عنوان نگین انگشتری معماری اسلامی در عرصه جهانی شهره کرده است. به دست توانای معماران و هنرمندان ایرانی، حرم رضوی به دنیایی از رویای رنگ ها در خدمت معنویت تبدیل شده است.
حرم مطهر امام رضا (ع) با ۹ صحن، ۲۶ رواق، مسجد گوهر شاد، موزه آستان قدس رضوی و مرکز دانشگاهی علوم اسلامی رضوی یک مجموعه کامل از علم و فرهنگ ایرانی- اسلامی را به گردشگران عرضه می کند.
با هر آیین و مسلکی، معماری مسجد تاریخی گو

هرشاد از شاهکارهای معماری عهد تیموری و همچنین موزه آستان قدس رضوی با کم نظیر ترین اشیا و سکه های قدیمی تا نقاشی های استاد کاران ایرانی و فرش های بی مانند، تحسین هر بازدید کننده ای را بر می انگیزد.
هر سال در مشهد در مناسبت های خاص مذهبی از میلاد و حتی نوروز تا شهادت ها و عزاداری ها، مراسم های پر شور و هیجانی برگزار می شود. در جشن ها به دلیل نور پردازی و چراغانی های رنگارنگ حس و حال طراوت تمام شهر را پر می کند. در این ایام به قدری همه جا نورانی است که گویی شب فرا نمی رسد.
همچنین در شب های قدر، حرم امام رضا اولین انتخاب هر مسلمانی خواهد بود و در کنار خیل انبوه زوار، در بهشتی ترین مکان، با خدا به راز و نیاز بپردازد.
مشهد شهری است که هرگز نمی خوابد! شما در هر ساعتی از شبانه روز که به حرم امام رضا (ع) پا بگذارید، صدای نجوا ها و زمزمه های آرام نیایش با خدا را در زیر نور مهتاب و خنکای شب حس می کنید.
سفر به آنجا علاوه براین که در آلبوم خاطرات شما جایگاه ویژه ای خواهد داشت ، در آرامش روحتان بسیار موثر خواهد بود.
این شهر به عنوان یکی از شهر های مهم ایران، آثار متنوع و بی شماری دارد که می تواند با استفاده از تور مشهد ارزان یک برنامه کامل چند روزه از سفرهای تابستانی و یا حتی سالانه شما را به خود اختصاص دهد.
فاینداتور پیشنهاد میکند که این استان را به عنوان یکی از اصلی ترین شهر های جاده تاریخی ابریشم بشناسید. این شهر به عنوان عضوی از استان خراسان که مبدا الهام بخش شاعران و سیاحان ایرانی و خارجی است، می باشد.
اما با ورود به این  شهر زیبا با مقاصد نام آشنای دیگری مواجه خواهید شد. آرامگاه فردوسی نام دار و گنبد هارون در طوس، خیام و عطار نیشابوری در شهر زیبای نیشابور، روستای تاریخی خان در طرقبه، غار کارده، سرزمین موج های آبی و بسیاری از آثار دیگر که در مطالب بعدی به شما معرفی خواهد شد..

اگر شما کاربر گرامی قصد سفری زیارتی سیاحتی دارید، تور مشهد مورد نظرخود را در جاوید سیر انتخاب نمایید.